Ringa(Shitet Banesa ne Kaqanik)333/17

Shitet nga: Ringa 12 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Kaçanik
Shitet banesa ne Kaqanik ne Rr.Qamil Ilazi (Perball Postes).
Banesa eshte ne katin e 3 me 85m2.
Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo.
Banesa behet e gatshme ne Shtator 2017.
Banesa ka Dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga
Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim