Shitet Banesa

Shitet nga: Arsim 25 Mar 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Kaçanik
Ka sallonin dhe dy dhoma te fjetjes , 2ballkone, 1 shpajz , koridor , banjo , parking.
Vendi Kaçanik rruga "Vellezerit Çaka" gjendet afer tregut.
Banesa ka 90 metra katror.
Per me shum kontaktoni
Vala 044280903
Viber +37745621900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim