Shitet banese gjysem Kacanik

Shitet nga: Shitesi 31 Maj 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 450 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Kaçanik
Shitet banese gjysem ndertim dhe terasa e objektit TE SANTINI Ndertimi i vrazhdet Hapsira totale prej 450 m2 Hapsire banimi 400 m2 Terasa me hapsire te mjaftueshme dhe pamje te bukur nga qyteti Eshte e pershtateshme per ndertim te Penthouse plan i hapur Cmimi i voliteshem pranojme edhe kompenzime vetura luksoze por jo me shum se 30-40 % te vleres Munde te na kontakton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim