banesa ne shithje

Shitet nga: perparim 11 Sht 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr ismail Raka
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Bodrum
Komuna: Kaçanik
Banesa ,ka 1 dhome gjumi 1 sallon , kuzhin koridor , ballkon dhe posedon edhe bodrumin banesa gjendet ne rrugen ismail raka kati i 7 saktsisht banesa e madhe kacanik cmimi sipas marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim