Shitet Shtepia 2 Kateshe

Shitet nga: B.Bilalli 13 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rruga "Burim Rexha" Kaqanik
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Kaçanik
Shtepia eshte 2 kate.Ka nje dhome te ndenjes ne katin e pare nje dhome dhe banjo kurse ne katin e dyte gjenden 3 dhoma te fjetjes.Presim bleres serioz.

Cmimi Me Marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim