Shtepi dhe truall

Shitet nga: Naki 04 Mar 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Çardak Kaqaniku i Vjeter
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Kaçanik
Shtepi dhe truall per shitje ne lagjen Çardak te Kaqanikut te Vjeter.Shtepia/Trualli ka te gjithë infrastrukturen e nevojshme si: uje, kanalizim , rryme. Trualli ka forme kendrejti me nje gjeresi prej 35 metra qe del ne rrugen rajonale e pershtatshme per biznes.Gjendet ne një pjesë shum te mirë dhe qarkulluese ne rrugen rajonale qe lidh magjistralen Shkup-Prishtine me rajonin Vitine,Gjilanin.Posedon shtepin me nje perdhese te madhe e gatshme per cfare do lloj aktiviteti afariste (market, servis, restoran, bodybuilding, kafeteri etj).
Trualli eshte 60 Ari (6.000 m2) me mundesi ndarje ku çmimi eshte fleksibil.
Per info me te hollesishme me shkruani edhe ne e-mail nzharku@hotmail.com pergjigjem044 775 988

+377 44 775 988 (VIBER)
+389 71 210 234 (VIBER)

nzharku@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim