Shtepi ne Kaqanik

Shitet nga: isa 25 Jan 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: afer fshatit llanisht
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Kaçanik
numri i telefonit-045-328-224 shitet shpija ne fshatin llanisht se bashku me truall .shtepia eshte 2 katshe dhe ka 4 dhoma . kuzhina ka dimensionet 8 me 4,koridori 8 me 2 .ka dhomen e ndenjes dhe dy dhoma gjumi 4 me 4.toka esht e pershtatshme per mbjelljen e pemeve . shtepia ka uje ,rryme dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim