Shtepia ne Kacanik

Shitet nga: I.raka 22 Nën 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Kaçanik
Shitet shtepia 2 kateshe afer fshatit llanisht. Ka dy dhoma 4×4 ne katin epar ka nje sallon 8×4 se bashku me kuzhinen ka koridorin 8×2 dhe banjon . Ne katin e dyte ka nje dhom 4×4 si dhe ballkonin ku shihet pamja e natyres . ballkoni ne katin e pare qe ndodhet jasht eshte 8×4dhe ka lloje te ndryshme te pemve. Toka ka 2 hekterdhe shtepia eshte e mobilozuar e paisur me uj rryme dhe kanalizim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim