LINA-SHITET parcela 8.9 ari ne Kaqanik 167/17

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Sot 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 500 EUR

Adresa: Kaqanik
Sipërfaqe: 8.9 m2
Komuna: Kaçanik
Shitet:Parcela Hapësirë:8.9 ari
Adresa: Kaqanik Infrastruktura e kompletuar.

Qmimi: 12.500 per ari
Pronari:Shqiptarë Dokumentacioni :në rregullë. Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr ,, e Reqakut" afer ETC Telefoni: 044/106-626 dhe 044/172-626 ads.el;lina_banesa@hotmail.com I/E Nderuar Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona. me respekt Agjs: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim