LINA Toka 60ari në Kaqanik130/17T

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: LINA Dje 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kaqanik
Sipërfaqe: 600 m2
Komuna: Kaçanik
Shitet: Toka
Hapësirë: 60 ari
Fushë: 43 ari
Malë: 17 ari
Lokacioni : Në Kaqanik
Infrastrukturë: Të kompletuarë
Pronari: Shqiptarë dhe me dokumentacion në rregullë

Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Adresa: Rr.e Reqakut ''afër ETC
Kontakti: tel: 044/106-626 dhe 044/172-626
ad.elekt, lina_banesa@hotmail.com


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim