Lëshohet me qera depoja në Raskovë

Shitet nga: N.SH " AKS AGENCY " 10 Pri 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Depo
Lëshohet me qera depoja në Raskovë
Objekti gjendet në rrugën magjistrale Obiliq - Podujevë

Parcella ku gjendet depoja ka një sipëfaqe afër 60ari , ndërsa sipërfaqe e rrethuar është 20 ari.
Depoja ka edhe objekt shitës dhe zyrë mbi 100 m2 dhe mbulesën për material ndëritimor mbi 400 m2.

Në parcelle gjenden edhe dy kontenjer me nga 12m2 për nevoja të ndryshme si zyre apo depo e materialit më specifi. Objekti është i rrethuar me rrethojë metalike.

Qeraja mujore e objektit për shkak të nevojave të pronarit është shumë e favorshme .

Ju mirëpresim

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " Aks Agency"
Tel: 044 903 902 ; +377 45 903 902
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim