Leshohet me qira Depoja ne Mazgit NSH."AKS AGENCY"

Shitet nga: NSH " AKS AGENCY " 10 Gsh 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Depo
Lëshohet me qira depoja grandioze në Mazgit ish depoja e barnave KIJAC.
Objekti i posedon të gjitha përformancat për ushtrimin e biznesit dhe deponimin e mallit biznesor.
Siperfaqja e depos është 3700 m2 dhe posedon tri halla me hyrje të veçanta, me lartësi h=8 m me mundësi të hyrjes me kamionë të çfardo lloji.
Objekti posedon edhe zyret e punës nxemje qëndrore, dhe infrastrukturen tjetër të nevojshme , sistemin e klimatizimit dhe nxemjen qendrore.
Çmimi i qirasë mujore të objektit është 9000 euro.

Me respekt

Agjencioni për Patundshmëri
N.SH " AKS AGENCY"
Tel: 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim