Lokal me qera ne Raskove

Shitet nga: Shefqet Gervalla 02 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Depo
Jap lokalin me qira 180 m2
posedon infrastruktur te plot
rrym uje kanalizim telefon internet
lokali ka edhe 1500 m2 oborr i pershtatshem per cdo veprimtari
lokali gjendet afer rrethit te obiliqit rruga per podujev 800 metra prej millosheves
lokali ka zyre dhe kuzhin
per info: nr tel 044 193 075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim