Ofrojmë disa Lokale me Qira - N.SH " AKS AGENC..

Shitet nga: AKS AGENCY 07 Krr 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ofrojmë Lokal me qëra për biznese të ndryshme.
Lokali është i ndertimit të ri dhe mjaft modern, me leje ndertimi si dhe me komplet dokumentacionin teknik.
Lokali ka mbi 400 m2 në katin e parë, ka dy hyrje dhe ka parking privat.
Lokali tjeter eshte ne perdhese ne siperfaqe prej 35 m2.

Afati kohor i kontratës fillestare është së paku një vitë.
Çmimi sipas marrveshjes.

Bashkangjitur gjeni fotografitë e Lokalit.

Agjencioni për Patundshmeri :
N.SH " AKS AGENCY "
Tel : 044 361 089 ; 045 903 902
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim