IPET ME QIRA LOKALI AFARIST NGA AKS AGENCY

Shitet nga: AKS-AGENCY 28 Maj 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
IPET ME QIRA LOKALI AFARIST siper katit perdhes ku eshte NLB BANK ne Obiliq
kati ka mbi120 m2 dhe eshte i regulluar me standarde shume bashkohore.
Lokali eshte i paisuer edhe me nyje sanitare dhe ka nji pamje te mire ne qytet.
Dyshemeja ma keramik,
Plafoni me amstrong dhe me ndriqim neoni.
dhe fasada e perparme struktur qelqi. sikur se ne foto.
Çmimi me marrveshje ,
Kontrata kohore minimale fillestare një vit.

Agjencioni për Patundshmeri
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim