Ipen lokalet me qera në Kastriot nga N.SH AKS

Shitet nga: AKS AGENCY 10 Pri 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ipen shume lokale luksoze me qera ne Kastriot.
Lokalet janë ndertim i ri dhe kanë siperfqe të mëdha :100m2, 80m2 60m3 etj
Ne objektin qe e keni ne link ipen gjasht lokale ne katin e pare.
dhe dy okale ne katin perdhese
Lokalet tashme kane edhe hyrej te veqanta nga jashte ne te dy anet e objektit.

Agjencioni për Patundshmëri:
N.SH " AKS AGENCY "
Tel :045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim