Lokal me qera ne Kastriot

Shitet nga: gimi 03 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 130 m2
Komuna: Kastriot
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjindet afer Al petrol it,ngjitur me firmen ARS.Eshte ne katin e dyte ,ka hyrje te veqante,ndertim bashkekohor,i pershtatshem per afarizem,ka parking,ngrohje qendrore etj. Lokali ka 130m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim