Filloj shitja e banesave-Objekti i Ri ne Obiliq

Shitet nga: AKS AGENCY 06 Maj 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Të tjera
Ka filluar shitja e banesave ne objektin Afaristo banesor i cili gjindet ne rrugen e Shkupit 50 m larg rruges "Ferid Curri"
Objeti ka etazhitet B+P+4 , i cili ndodhet ne lindje te qytetit.
Objekti ka pamje te shkelqyeshme ne qytet dhe ndodhet ne zonen e pare te qytetit
Pallati ka 16 banesa ne kater etazhe, ka ne perdhese lokalet afariste ne siperfaqe prej 320m2 dhe bodrumin ne po ate siperfaqe.
Objekti ka mbi 3100 m2 objekti i shfrytëzuar pa logaritur hollet e objektit me te gjitha punet e vrazhda te perfunduara duke lllogaritur edhe kulmin e perfunduar.
Ne 40 % jane te vendosura edhe DRITARET
OBJEKTI POSEDON EDHE LEJEN NDERTIMORE NGA KOMUNA E OBILIQIT
Pallati eshte i nderuar ne pronen private te pronarit të objektit .
Perfundimi i baesave do te behet ne dhjetor te vitit 2016


Me Respekt: AKS-Agency
Tel: 045 903 902 - 044 361 089
e-mail: aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim