Lëshohen me Qira Lokalet Afariste ne Obiliq NSH ..

Shitet nga: AKS AGENCY 25 Maj 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Hapësirat : Të tjera
Leshohen me qira gjashte lolaket afariste ne një kompleks ne Obiliq
Lokalet jane ne katin e pare dhe kane qasje te mire mbrenda kompleksit dhe jashte kompleksit.
Objekti ka edhe parkingun privat.lokalet kane mesatarisht 66 m2.
Kemi lokale edhe ne perdhese me siperfaqe te ndryshme ne qender te qytetit.
Lokalet janë të përshtatshme për :ORDINANCË, ZYRE ADMINISTRATIVE, KAFENE DHE PËR NEVOJA TË NDRYSHME.

Afati kohor i kontratës fillestare është së paku një vit.
Çmimi sipas marrveshjes.

Agjencioni për Patundshmëri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel : 044 361 089 ; 045 903 902
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim