3 Dhia dhe nje Dash

Shitet nga: XXXXXXX 07 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes dhin me 2 edha dhe capin,dhiat jon 3at bars jan tmira edhe dashi ne foto osht poashtu ne shitje presim bleres serioz.. Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim