6 gjela 3 te bardh 3 te zi 15 euro per cop

Shitet nga: gjeli 28 Shk 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Kastriot
shes 6 gjela 3 jan te bardh dhe 3 jan te zi shum te hjeshum jan te ri te veres se kalune
ka mundesi ndrrimi me pula te vove kush osht i interesun
per mi marr krejt ja jepi me ni qmim te konvenushum faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim