Duaj deteline -sane-kashte

Shitet nga: Bleard 06 Mar 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shiten me marrveshje duaj te Detelines -sanes dhe te kashtes gjendemi nemagjistralen prishtin mitrovic pikrisht ne f.sh mazgit te pishat numri kontaktues 049368889
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim