Kurbana, akika dhe kingja-prerja dhe coptimi falas

Shitet nga: Ekrem Krasniqi 16 Tet 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Gjendemi ne fshatin Kozaricë mbi fshatin Breznic për ata që vinë nga komuna e Obiliqit dhe Vushtrris, ndersa mbi fshatin Lupq i poshtem (mbi lagjen e Pireve) për ata që vinë nga komuna e Podujeves dhe Prishtinës.
Prerjen dhe coptimin e bejm falas, ndersa transportin sipas distances.
Qmimet sipas madhpsisë dhe të diskutueshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim