Lope

Shitet nga: Afrim 28 Jan 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kastriot
Lopa shite me viq dhe eka viqin 2 viqi ika afer 2muji dhe ekemi majt lopen apet Lopa iqe 12 litra tame nditje me garacijon 045 555 962
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim