Lope Dhe viqi

Shitet nga: Xhevati 27 Mar 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shes lopen me viqin e dyt bars. 7. Muj e gjys simental. Milet hala. Edhe shum e mir po ashtu shes edhe viqi 2 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim