Lope me Viq

Shitet nga: afrim 27 Jan 23:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Kastriot
sHitet lopa me viqi dhe viqi ika afer 2 mujesh dhe lopa ka majt apet lopa i qet afer12litra tamel 044.307.096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim