Pula piklajka

Shitet nga: Ylli 03 Dhj 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Shes pulak piklajka shum te mira dhe te hjeshme 7 pula ka 20€ copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim