Qen edhe klysht e saj

Shitet nga: hysen hallaqi 12 Mar 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
shes kudren dhe klysht e saj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim