Qen femer haski 1 mijshe bars

Shitet nga: avdulla 13 Sht 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Kastriot
shes qenin haski barse qe 1 muj 100 euro apo dhe endrroj me pula zoj qura telefon apo meqkado qoft ne vler te sajna
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim