Shitet grur 800 kg0.30€kg dhe miell 3 ton tip 400

Shitet nga: Liridon 16 Jan 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet grur fara Nikola-Baloton e perzier e mir shum 650kg nga 0.30€ kg ///// Miell tip 400 3tona nga 0.40€ kg per info : 044545603 & 049545603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim