Shitet terrshan kasht san miell grur fara kungujve

Shitet nga: Liridon Podvorica 16 Jan 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR

Komuna: Kastriot
Shitet terrshan 120thas nga 0.38€ kg #### kasht 300 balla nga 0.90€ copa #### san dora e par 1200 balla nga 1.8€ #### san dora e tret 80balla nga 1.20€ copa #### Miell tip 400 special 3tona nga 0.40€ kg #### grur 800 kg nga 0.30€ kg ##### fara kungujve 30kg nga 6.5€ kg #### gjindemi n f.sh MAZGIT-Km 6 Prishtin - Mitrovic per ball Tyrbes sultan muratit Qfar kerkoni 044545603 dhe 049545603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim