Agregat - Generator SUZUKI 9.0 (benzin)

Shitet nga: Faruk 05 Nën 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes Agregat Suzuki 9.0 benzin ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt, arsya e shitjes ndrrim biznesi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim