Aparat per Kafe professional

Shitet nga: aparat 03 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aparati dhe mulliri (me dy grupe) (nuk qet qaj rusi)

Viber 0041765660380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim