Furr

Shitet nga: Ilmi Morina 02 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Furr per pica , furra është me plin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim