Invertar per kafiteri

Shitet nga: Adil 11 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes invertar te ndryshem per kafiteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim