Tenda albini

Shitet nga: tenda albini 04 Jan 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Të tjera
Japim tenda me qera komplet me tavolina dhe karrika tendat jan te kualitetit te lart kunder diellit ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim