N.N.P BERATI Të Gjitha Ndertimet

Shitet nga: Berati 26 Tet 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Të tjera
Ndertojm objekte dhe shtëpi
banimi në mbarë vendin
tonë si në Prishtinë,Fushë
Kosovë, Obiliq, Prizeren,
Malishevë,Suharekë Klinë etj. Nëper
të gjitha këto vende të cekura me lart kemi mjaft
objekte të ndërtuara. Te ne
ju mundë të shihni kualitetin
e punës së kryer. Për sezonin
e ri kemi çmime mjaft të
veqanta, TEL +38649684654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim