Pjekim flia me saq

Shitet nga: smajl 22 Pri 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Sektori : Të tjera
pjekim flia me saq me porosi dhe transportojm deri te blersi porosia bahet nje dit me heret ose 4or me heret
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim