Tenda karrika tavolina me qira 044 966 549

Shitet nga: Bibi 05 Krr 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Të tjera
japim tenda shatora tavolina me qira per dasma syneti muzik koncerte si dhe panaire
si dhe qdo feste familjare tendat shatorra jane te madhesive te ndryshme sipaj nevoje dhe porosis mjafton nje thirje dhe puna kryhet auto matikisht ju mireprsum
Tel.044 966 549
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim