punojm me stiropor renovime te ndryshme ,fasada,..

Shitet nga: Kujta-Hajrizi 02 Qer 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Sektori : Të tjera
Ne i kryejm keto pun si;izolim me stiropor fasada gled ngjyra,renovime te shtepive banesave dhe lokaleve te ndryshme afariste sipas porosis dhe me marveshje,,ju mirpret kujta-hajrizi. 044/602/299 - 045/891/542
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim