Tenda (SHATORI) tavolina karrika me qira 044312509

Shitet nga: egzon 05 Gsh 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Për dasma
"Tenda Egzoni"

Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,jan me dimensione 10 x 5 m dhe 12 x 6 m ,,transporti dhe montimi jan gratis ,,
gjithashtu kan edhe ndriqim , per rezervime dhe informata tel : 044 312 509....... 049 633 978.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim