Tenda-karrika-tavolina me qera 045646222 NXEMJE

Shitet nga: Shemsi Sot 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Për dasma
Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,si dhe raste te ndryshme familjare.
Tendat jan me dimenzione 4x8 ,5x10 ,6x12
Tendat posedojn edhe ndriqim.Montimi dhe transporti gratis.Per rezervime dhe informata lajmrohuni ne tel viber +38345646222 ose 045510869.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim