Tenda korrika tavolina ME QERA VIBER 049-306-493

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Për dasma
TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA ( TENDAT POSEDOJNE DIMENZIONE 5X10 6X12 DHE NDRIQIM) TAVOLINA ME MBULESA DHE PA MBULESA KARRIKA ME MBULESA DHE PA MBULESA PER REZERVIM KONTAKTO VIBER OSE TEL 383 49 306 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim