Flia

Shitet nga: smajl 08 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
pjekim flia me porosi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim