Flia me porosi me saq

Shitet nga: Smajl 17 Krr 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Pjekim( pregadisim) flia me saq me maz te katunit porosia behet 3-4 or me heret transporti falasa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim