Pjekim flia me saq

Shitet nga: Smajl 03 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Pjekim flia me saq me porosi me maz te katunit porosia behet 3-4 or me heret transporti falas ne rreth te prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim