Pregadisim ( shesim) flia me saq me porosi

Shitet nga: Smajl 21 Shk 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Përgatitja dhe shërbimi i ushqimit
Shesim flia me saq me maz te katunit me porosi 3-4 or me heret transporti falas ne rreth te prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim