Kompania Prorfesionale e Dezinsektimit Bubashfab..

Shitet nga: albani 04 Gsh 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
Kompania porfesionale e dezinsektimit
Shërbime shtëpiaku 3d
Bubashvaba Buba germanos
Gartojmë në shfarosjen e Bubashvabave me gel tretman Max Force prodhim Amerikan nuk keni nevojë të lëshoni e as të levizni as gjë nga banesa se nuk hudhim as nje lloj helmi në shtëpin tuaj garcion ne shfarosje 100 dite efikasteti I gelit është 2 vjeqar çmimi i arsyshem 044-344-944 ose 049-81-29-29
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim