OGJAK FSHIRËS

Shitet nga: OGJAK FSHIRËS 25 Nën 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
P A S T R O J M :

- OXHAQET
- KALLDAJAT
- KAMINAT
PAISJA DHE PËRVOJA NGA ZVICRRA
TEL. 044 643 682
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim