Tenda(shatora),karrika,tavolina me qera

Shitet nga: fevzi 26 Qer 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Të tjera
Leshojme me qera tenda(shatora 5x10m ) , karriga , tavolina me dimenzione te ndryshme nga druri shume te pershtashme dhe stabile, me cmime te arsyeshme.
Tendat jane keto qe po shihen ne foto me ngjyre dhe forme !
Tel. : 044-897931
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim